Gilera Runner 200 VXR 4T E3 2006

Oliefilter- vliegwieldeksel

1.
Vliegwieldeksel Compleet
2.
SAS Klep
3.
Luchtfilterelementpakking
4.
Luchtfilterelement
5.
Pakking
6.
Deksel
7.
Bout M5x22
8.
Waterslang
9.
Waterpompas
10.
Keerring
11.
Rotor
12.
Waterpompkoppeling
13.
Kruiskopparker L35
14.
Schotelring M10X5X0,5
15.
Sluitring Vlak M12x5.2x1
16.
Bout
17.
Sluitring
18.
Paspen
19.
Kruiskopbout M24
20.
Schotelring M10X5X0,5
21.
Aftapplug 500cc
22.
O-Ring
23.
Oliefilterzeef M19
24.
O-Ring
25.
Oliefilter Piaggio Leader & Quasar 125->300 4T
26.
Oliefilterbout M20
27.
Oliedrukzender
28.
Pakkingring
29.
Vliegwieldekselplug M20-M28
30.
Kabelklem
31.
Steun
32.
Kruiskopschroef M5x10
33.
Veerring
34.
Sluitring
Tekening 39975

Let op! We zijn nog bezig met het vertalen van alle pagina's. De artikelnamen en sommige pagina's kunnen nog in het Engels verschijnen.