Voorvork Brand logo Vespa Vespa Sprint 125 IE 4T 3V E3 2014-2015 (EMEA)

Exploded view Voorvork
1.
Voorvork
2.
Schommelarm Voorvork (gebogen model)
3.
Naaldlager C26 Voorvork
4.
Keerring 20x15x3,5
5.
Pakking
6.
Pen
7.
Balhoofd Borgmoer
8.
Balhoofdborgring Scooter
9.
Balhoofdset boven PIAGGIO 50>500
10.
Balhoofdset onder PIAGGIO 50>500
11.
Complete Front Suspension Cover
12.
Bout M6x22
13.
Moer
14.
Voorschokbreker VESPA Primavera/ Sprint 2013-06/2017 Rood
15.
Schokbrekerrubber Exs-M02-M08
16.
Schap
17.
Steunbeugel Remleiding
18.
Schokbrekerrubber D=35x17x10
19.
Ring
20.
Kartelring M 10
21.
Moer M10X1,25 Sw17-6
22.
BOUT M8X30 SW13
23.
Veerring
24.
Moer M 8 X 1,25 Sw13-6,5
25.
Ring
26.
O. Ring T.B.V. Voorvork
27.
Keerring 26,5x21x3 Voorvork Vsx
28.
Schokbrekerhouder
29.
Naaldlager Hk2212 Voorvork Nsp
30.
Sub-Framenaaldlager
31.
Keerring 56x46x4 Voorvork Vsx
32.
Threaded Pin
33.
O-Ring 22x17x2,5 Oliefilter
34.
Threaded Bush
35.
Sluitring
36.
Circlip Voor Assen 8mm
37.
Circlip Voor Assen 22mm
38.
Ring
39.
Keerring 26x20x4 V.Vork Vsx
40.
Naaldlager Hk2016 Voorvork M06
41a.
Remschijf voor VESPA LX 50>150 2004-2014
41b.
Remschijf voor VESPA Primavera 125-150 2013-2022 (ABS)
42a.
Screw M6x22
42b.
Bolkopinbusbout M6 X 20
43a.
Voorwielnaaf
43b.
Voorwielnaaf
44.
Lager 6202-Rsr Voorwiel Vsx
45.
Circlip Voor Borgingen 35mm
46.
Moer M14 X 1,50 Sw22-11
47.
Borgmoerkap Vsx-Na 112625
48.
Splitpen M 3,5 X 30
49.
Plug
50.
Plug
51.
Speed Sensor
52.
Binnenzeskantbout M6x16
53.
Sluiting M.Y. 2012
54.
Front Susp. Arm Cover
55.
Abs Front Fone Wheel
56.
Binnenzeskantbout M4x16
57.
Schotelring M 8 X 4 X 0,5
58.
Bout
59.
Sensor Abs
60.
Binnenzeskantbout
61.
Sluitring Ø5,3xØ10x0,5
62.
Adapter
Tekening 192638