Vespa ET2 50 2T E1 1997-2004 (EMEA)

Central stand-swinging arm

1.
Ring
2.
Veerring
3.
Bout M10 X 80 Sw-17 M04
4.
Nut
5.
Niet meer leverbaar
6.
BOUT M8X30 SW13
7.
Standaardveer C26
8.
Moer M 8 X 1,25 Sw13-6,5
9.
Veerring
10.
Middenstandaardsteun Nsl-Nsp-C01<>C36
11.
Standaardpen O-Ring Nsl Tec
12.
Standaardveer C01<>C25-C36 0=15-84
13.
Middenstandaardset C16
14.
Bout M8X70 Sw13 (Sub-Frame)
15.
Bout M10X205 Sw-17 Sub-Frame
16.
Standaardpen Nsl<>Sal 12x123
17.
Borgmoer M12 H=11
19.
Middenstandaardset C16
20.
Sub-Frame M04-M19
21.
Zeskantbout M12x324
22.
Sluiting M8x20x2,5
Tekening 2356

Let op! We zijn nog bezig met het vertalen van alle pagina's. De artikelnamen en sommige pagina's kunnen nog in het Engels verschijnen.