Vespa ET2 50 2T E1 1997-2004 (EMEA)

Front damper cover

1.
Voorschokbreker
2.
Voorschokbrekerkap M04
3.
Niet meer leverbaar
4.
Niet meer leverbaar
5.
Niet meer leverbaar
6.
Niet meer leverbaar
7.
Voorschokbrekerkap Et-2/4 Ongespoten
7.
Voorschokbrekerkap Zwart 94
8.
Kruiskopbout+Borst M6x20
9.
Inbusbout M8 X 40/30
10.
Veerring
12.
Speednut M6
13.
Schokbrekerrubber C01-M08
14.
Moer M10X1,25 Sw17-6
15.
Ring
16.
Kartelring M 10
17.
Voorschokbrekerplaat M04
18.
Bout M8 X 22 Sw13
19.
Veerring
20.
Moer M 8 X 1,25 Sw13-6,5
Tekening 2368

Let op! We zijn nog bezig met het vertalen van alle pagina's. De artikelnamen en sommige pagina's kunnen nog in het Engels verschijnen.